• Temmuz 14, 2024

Vitamin’e Nasıl Üye Olunur?

 Vitamin’e Nasıl Üye Olunur?

Vitamin, interaktif eğitimin öncüleri arasında yer alıyor.

Vitamin; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin rahatlıkla kullanabileceği bir ders çalışma platformudur. Bu platform üzerinden soru çözmek, ders konularına ait öğretici videolar izlemek, yeni konular öğrenmek, İngilizce öğrenmek, ders konularına ait eğlenceli aktiviteler yapmak mümkündür. Bu platform sayesinde 1. sınıftan 10. sınıfa kadar olan her yaştan öğrenci kolaylıkla der çalışabilir ve keyifli şekilde öğrenirken bir yandan da eğlenceli aktiviteler ile zaman geçirir.

Vitamin Üyelik
Vitamin’e üyelik birkaç basit adımda gerçekleşiyor.

Vitamin’e Nasıl Üye Olunur?

Vitamin’e üye olmak oldukça kolaydır. Vitamin ana sayfasına girildiği zaman üstte yer alan “üye ol” butonuna basılır. Açılan ekranda ad, soy ad, TC kimlik numarası ve doğum tarihi istenmektedir. Buraya bilgiler eksiksiz ve doğru şekilde girilmelidir. Sonrasında açılan sayfada okula, sınıfa ve derslere ait bilgiler yer alır. Öğrencinin bilgileri bu ekranda da girildikten sonra üyelik tamamlanır.

Vitamin Üyelikleri

Vitamin; okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise için her derse ait içerik sunmaktadır. Dolayısıyla her sınıf düzeyine ait üyelikleri bulunmaktadır. Her sınıfa uygun dersler ve devamlı olarak güncellenip yenilenen içerikleri sayesinde Vitamin, öğrencilerin en iyi şekilde kendini geliştirmesini ve derslere hazırlanmasını sağlar.

Üyeliklerin fiyatları farklı ödeme yöntemleri kullanıldığı zaman da sabit kalmaktadır ve her sınıf için ödenecek olan ücretler de farklılık gösterebilir. Sitesi üzerinden girerek istenilen sınıfın üyelik ücretine bakmak mümkündür. Bu sayede ödeme yöntemleri de kolaylıkla öğrenilebilir.

Vitamin üyeliği alan kişiler, yalnızca satın aldıkları üyeliğe ait derslere dair içeriklere erişim sağlayabilirler. Bu şekilde her öğrenci yalnızca kendi sınıfına ait derslere Vitamin sitesinden kolaylıkla erişim sağlayabilir ve keyifli aktiviteler, testler ile de kendini geliştirir. Ders çalışmayı keyifli hale getiren Vitamin ile kolaylıkla ders çalışmaya teşvik edilir ve öğrenciler de derslerine çalışırken sıkılmaktan şikâyetçi olmazlar.

Vitamin'e Nasıl Üye Olunur_
Vitamin’de her sınıf seviyesine uygun içerik bulunmaktadır.

Vitamin’den Hangi Yaş Grupları Yararlanabilir?

Vitamin; okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise programları sayesinde her yaştan öğrenme meraklısına ulaşmayı amaçlar. 5-8 yaş arası öğrencilerden lise düzeyindeki öğrencilere kadar oldukça geniş bir bilgi ve öğrenci kapasitesine sahip olan Vitamin, her öğrenci ve her yaş için profesyonel şekilde hazırlanmış en iyi içerikleri ve soruları kolaylıkla görebilir.

Oyunlar, etkinlikler, sorular, testler ve konu anlatımları ile Vitamin özellikle de görsel olarak öğrencilere hitap etmeyi amaçlar ve bu sayede bilgilerin daha kolay öğrenilmesini, keyifli şekilde de aktarılmasını sağlar. Her yaştan öğrenci Vitamin sitesine girerek kolaylıkla üyelik oluşturabilir ve öğrenmenin keyifli dünyasına bir adım atabilir!

İlgili Gönderi

1 Yorum

  • Çok güzel bir uygulama

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir