• Temmuz 14, 2024

Okulistik’e Nasıl Girilir?

 Okulistik’e Nasıl Girilir?

İlkokul ve ortaokul eğitimi denilince akla ilk gelen adreslerden biri olan Okulistik, sağladığı birçok avantaj ile birlikte online bağlantı üzerinden eğitime yön veren mecralardan biri haline geldi. Binlerce öğrenciye eğitime destek anlamında katkı sağlayan Okulistik, aynı zamanda eğitimci kişiler içinde birçok alternatif kaynak sunuyor.

Okulistik Üyeliği Oluşturma

Okul eğitimleri ile beraber destek bir öğrenim almak isteyen öğrenciler tarafından sıkça merak edilen Okulistik giriş işlemi için, ilk olarak üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik ve giriş işlemlerini tamamlamak için şu adımları takip edebilirsiniz;

– Okulistik resmi web sitesi olan okulistik.com adresine ulaşın.
– Sağ üst köşede yer alan sarı renkli ‘’Hemen Üyelik Başlat’’ butonuna tıklayın.
– ‘’Öğrenci’’, ‘’Veli’’ ve ‘’Öğretmen’’ girişlerinden talep ettiğiniz birini seçin.
– T.C. Kimlik Numarası, İsim – Soyisim gibi kimlik bilgilerinizi girerek kaydınızı tamamlayın.
– Öğrenci profili yarattıysanız, karşınıza çıkan menü üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğiniz birini seçerek Okulistik üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Toplamda 3, 6 ve 12 aylık üyeliklerin satışa sunulduğu Okulistik üzerinden, zaman zaman yapılan indirimleri takip ederek de birbirinden avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Okulistik Ücretsiz Öğrenci Üyeliğini Nasıl Alabilirim?

Ülkemizde en sık tercih edilen eğitim platformlarından biri olan Okulistik, ilk kez kayıt olan öğrencilere destek vermek amacı ile toplamda 3 aylık bir deneme hesabını öğrencilere hediye etmektedir. Bu fırsattan yararlanabilmek için tek kural, sahip olduğunuz T.C. Kimlik Numarası ile daha önce Okulistik kaydı gerçekleştirmemiş olmanızdır. İlk defa kayıt olan ve örgün eğitimine devam etmekte olan tüm öğrenciler, koşulsuz şartsız üç aylık deneme hesabını aktif ederek Okulistik giriş işlemi ile birlikte tüm hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

İlgili Gönderi

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir