• Temmuz 14, 2024

Morpa Kampüs’e Nasıl Girilir?

 Morpa Kampüs’e Nasıl Girilir?

Ülkemizde faaliyet gösteren ve en önemli eğitim platformlarından biri olan Morpa Kampüs, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun bir şekilde hizmet veren online bir eğitim ağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı eğitim seviyelerinde bulunan öğrencilere, sınıf veya branş öğretmenlerine, eğitim yöneticilerine ve velilere kadar herkese kullanım imkanı sunması nedeni ile; Morpa Kampüs giriş işlemi sıkça merak edilen konular arasına girmeyi başarmıştır.

Morpa Kampüs’e Üye Olma

Milyonlarca öğrenciye ve eğitim görevlisine farklı portföylerde sunduğu imkanlar ile birlikte, en sık ziyaret edilen eğitim platformları arasında bulunan Morpa Kampüs giriş işleminin ilk basamağı, Morpa Kampüs üyeliğinizi oluşturmaktadır. Üyelik işlemleri için şu adımları takip etmeniz yeterlidir;

– Morpa Kampüs’ün resmi internet sitesi olan morpakampus.com adresine ulaşın.
– Sağ üst kısımda yer alan ‘’Hemen Üye Ol’’ butonuna tıklayın.
– Karşınıza çıkan ‘’Öğrenci, Öğretmen ve Veli’’ üyeliklerinden birini seçin.
– Morpa Kampüs Öğrenci üyeliği için ödemeniz gereken tutarı doğrulayarak, ödeme yönteminizi belirleyin.
– Ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra 1 yıl boyunca geçerli olan Morpa Kampüs üyeliğinizi dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bu aşamaları tamamlayarak dakikalar içerisinde tamamlayabileceğiniz Morpa Kampüs üyeliği işlemi, öğrenciler için bir yıllık ücrete tabii tutulurken; veli ve öğretmen üyeliği tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Morpa Kampüs Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Eğitim alanında öğrenci ve öğretmenlere birçok imkanı vermeye gayret eden Morpa Kampüs, içeriğinde binlerce test, ders anlatımı gibi birbirinden farklı içeriği kullanıcılarına sunmaktadır. Morpa Kampüs, eğitime katkı verebilmek amacı ile tamamen Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun ve onaylı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Morpa Kampüs kullanıcılarının ulaştığı avantajlardan bazıları şunlardır;

– Farklı ders ve konu içeriğinde binlerce soruya ulaşan eğitim testleri
– Okumakta olduğunuz eğitim seviyesine ait derslerin videolu interaktif konu anlatımları
– Belgesel ve deney içerikleri
– Süre ve soru kısıtının geçerli olduğu puanlanan deneme sınavları
– Öğretmenler tarafından öğrencilere verilebilen ödevler
– E-kitap çeşitleri

Her geçen gün daha fazla içeriği bünyesine katarak en kaliteli hizmeti verme yolunda emin adımlarla ilerleyen Morpa Kampüs, 2019 yılında en fazla tercih edilen özel online eğitim platformu olma başarısını da gösterdi. Aktif olarak 219.942 öğrenci ve eğitici üye sayısına sahip olan eğitim platformuna, sizde Morpa Kampüs giriş işlemini gerçekleştirerek ulaşabilirsiniz.

İlgili Gönderi

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir